Renovace ČZ 501/03

Více
17.06.2013, 14:17 #25 od Jozef Časnocha
Odpověděl Jozef Časnocha pro téma Renovace ČZ 501/03
super práca Skoty, tá Čezeta naozaj stojí za to, mám pár otázok, ale zatiaľ iba jedna, kto Ti robil povrchovku skrutiek ? alebo sú nové?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
03.06.2013, 19:21 #26 od stepky
Odpověděl stepky pro téma Renovace ČZ 501/03
Ahoj Skoty, jsem z Českych Budějovice. Můžes mi prosim poslat recept na barvu na stepka.petr (zavinac)seznam.cz? Diky moc.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
02.06.2013, 21:50 #27 od skoty
Odpověděl skoty pro téma Renovace ČZ 501/03
Ahoj Stepky. Tak to si teda mákneš. Ta barva není dle RAL, je to namíchaný odstín barvy akrylátové, firmy Mobihel (Německo).Přesný recept Ti můžu poslat na mejl, když tak. Jinak odkud jsi? Já od Brna. Skoty.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
02.06.2013, 16:23 #28 od stepky
Odpověděl stepky pro téma Renovace ČZ 501/03
Ahoj,

díky moc. Skoty - moc krásna renovace. Přesně tuto barevnou kombinaci by jsem chtěl taky. Jaké jsi použil barvy (vyrobce, RAL nebo jíné označení)? Ja si v pátek vytisk RAL vzorník a snažil se najít odpovídající barvu, bohužel bez úspěchu. Vím, že tady na foru je na téma barvy hodně příspěvku, zatím jsem ale odpovídající barvu nenašel. Na to mám ale ještě hodně času :-)

Minory jsou na prodej (uz zamluvené). Chtěl je renovovat můj taťka, ale nemá na ně čas - davá dohromady Felicii, už nějaky ten rok.... :-)
Na mě by to už bylo taky moc. Sice by se ze všech 3 dal jeden dohromaty, to už ale chce opravdu hodně času a ještě víc peněz.

Přidaj jsem i pár nových fotek do galerie Dněpra.

Přidávam odkaz na fotogalerii skůtru.
stepky.rajce.idnes.cz/cz175_501


Včera jsem byl v Chotusicích na burze a sehnal jsem to co mi chybělo - kompletní sedlo, všechny gumy na karoserii, zadní lanko a par drobností. Tím bych měl většinu chybějicích dílů.

Aktuálně vyvařuju velké praskliny a rovnám kastli. Pak mě čeká pískování, znova vyvaření a zakladní barva.

Stepky

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
01.06.2013, 08:42 #29 od elstrem
Odpověděl elstrem pro téma Renovace ČZ 501/03
Bože,to je nádhera...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
31.05.2013, 20:05 #30 od skoty
Odpověděl skoty pro téma Renovace ČZ 501/03
Ahoj Stepky, gratuliji, krásná práce. Taky jsem o něm uvažoval, ale nakonec mám Čezetu. Průběh osmiměsíční intenzívní renovace najdeš zde.

skoty05.rajce.idnes.cz/Rekonstrukce/ Skoty.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.106 sekund

Vložit na stránky

Kontakty

Předseda Skútr klubu Čezeta:

Jitka Papežová
jitka@skutrklub.cz

Administrátor stránek:

Miroslav Gerža
admin@skutrklub.cz

Přihlášení

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account