Renovace ČZ 501/03

Více
31.05.2013, 20:01 #31 od AlesK
Odpověděl AlesK pro téma Renovace ČZ 501/03
Ahoj,
tak vítej, gratuluji ke krasné 501, prohlídl jsem celé tvoje rajče, Dněpr skvělej, ale ten Minor je úžasnej, to dáváš také dohromady? Dle fotek je to dobrá mrtvola, spousta krásné práce před sebou.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
31.05.2013, 09:16 - 31.05.2013, 09:21 #32 od stepky
Renovace ČZ 501/03 vytvořil uživatel stepky
Ahoj, dobrý den,

po mé první dvouleté renovaci Dněpra( stepky.rajce.idnes.cz/dnepr ) zakončené získáním veteránské testace jsem se rozhodl koupit nějaký "civilní stroj".

Skútr ČZ vždy poutal mou pozornost. Chtěl jsem moto v předrenovačním stavu, Po 6 týdnech hledání a čekání jsem našel ten správný inzerát a stal se novým majitelem skútru ČZ 501/03 z roku 1959.

Skútr jsem zakoupil v nálezovém stavu bez TP. Motor byl ca. 15 let vyndaný a moto nepojízdné. Cíl mám stejný jako u Dněpra, tzn. zrenovovat a postavit na veteránské značky. Zde bych Vás rád informoval o průběhu renovace popřípadě se dotazoval zkušených skůtrystů - otázek budu určitě hodně.

Fotogalerii ještě založím a doplním link.

Moc musím pochválit toto fórum - pěkná grafika, jednoduché a přehledné členění a hlavně plnohodnotné informace - zatím jsem zde našel odpovědi na vše co jsem hledal. Knihu od pana Malypetra musím také pochválit, je to pěkný a hlavně ucelený přehled o ČZ skúrech.


Hezky den,
Stepky

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.081 sekund

Vložit na stránky

Kontakty

Předseda Skútr klubu Čezeta:

Jitka Papežová
jitka@skutrklub.cz

Administrátor stránek:

Miroslav Gerža
admin@skutrklub.cz

Přihlášení

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account