Pomoc s identifikací otvorů u spínačky 502/05 De luxe

Více
25.08.2022, 19:48 #1 od L.K.T
Nerad takhle veřejně otavuji s věcmi, ale dávám po někom do kupy prasátko a je dost nekompletní. Je to tak pro mne daleko komplikovanější zjišťovat co kde a jak.. A ještě je to De luxe, takže pár věcí opět jinak. Ještě jednou díky :-)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
25.08.2022, 16:40 #2 od pedol
Ten čas jsem tomu dal rád, byl to souboj sám se sebou. Bohužel jsem nevyhrál

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
25.08.2022, 11:04 #3 od L.K.T
Díky za tvůj čas a informace!

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
25.08.2022, 08:32 #4 od pedol
4 hodiny jsem hledal na netu FABkovou spínačku se startovací polohou. Bohužel jsem nacházel jen připojený obrázek se slepou svorkou 50. Našel jsem ČZ ( 60. léta) s motorem s dynamostarterem ze skůtru, ale ve světlometu byla bošárna. ( . . Zapalování se zapíná shodně, prostřednictvím spínací skříňky s klíčkem na levém boku světlometu. Sepnutím do druhé, nearetované, polohy se uvádí v činnost dynamostartér. . .) Myslím, že hledaná spínačka FAB neexistuje, byť tam ten otvor je nachystán.



Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
23.08.2022, 19:24 #5 od L.K.T
USB :-D Ok, děkuji za Vaše odpovědi, nějak to vymyslím :)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
13.08.2022, 20:24 #6 od 505
Co s tím... když už je to takhle napadený kutilem a nalakovaný, tak bych to tak nechal, obzvlášt pokud tam bude pasovat ta jawí spínačka. Je to doklad kutilské doby, a má to i přidanou hodnotu ve větší bezpečnosti proti běžnému bošáku. A když se ti povede sehnat skřínku se startováním, tak do druhé díry můžeš dát USB ta se dnes taky hodí.
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.127 sekund

Vložit na stránky

Kontakty

Předseda Skútr klubu Čezeta:

Jitka Papežová
jitka@skutrklub.cz

Administrátor stránek:

Miroslav Gerža
admin@skutrklub.cz

Přihlášení

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account