Zraz skutrov cz Prievidza

Více
31.05.2011, 21:02 - 31.05.2011, 21:11 #19 od AlesK
Odpověděl AlesK pro téma Zraz skutrov cz Prievidza
Herec 63: super ... :), tvoje trasa je zajimava, mozna se s tebou svezu cestou zpet.

Uda: ok, tak pojedem, jak myslis ty. Jedu na Cezete, jestli jsi myslel neco rychlejsiho jako Maneta, tak toho bych uvaril :) a na cenduru urco nepojedu. Nejak pred srazem si dame vedet v kolik asi.

Jita: jezdi se kolama dolu i v patek 13 ... :). Hlavne, ze to nebylo nic vazneho.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
31.05.2011, 18:49 #20 od Uďa
Odpověděl Uďa pro téma Zraz skutrov cz Prievidza
Jiťulko! Tak mi bychom se k vám s Alešem mohli přidat v Hradišti! V kolik hodin by jste tam asi byli?

..........a osmého dne stvořila Bůh skútr.... ;)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
31.05.2011, 16:36 #21 od Jitka
Odpověděl Jitka pro téma Zraz skutrov cz Prievidza
Ahoj skútrkamarádi,
nedá mi to, abych se nepřipojila. Skupina Brno-střed-Špilák pojede přes Hradiště a dál. Trasu budeme upřesňovat zřejmě ve čtvrtek U Boba. Jinak jsme měli s Martinem na mále, protože jsme 13.5. v pátek lehli oba i se skútrem (mým) na silnici. Ale je to v poho - plexi už mám nové a držáky taky budou. Drobné odřeninky zůstanou, protože můj mechanik, tj. Martin, si týden na to natrhl lýtkový sval a tedy nechodí. A neopravuje. Dnes už tedy chodí, ale s berlemi. Nicméně vyhlídky jsou dobré, Martin se zotavuje rychle a tak doufám, že pojedeme v plném počtu a na dvou strojích !!!

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • herec 63
31.05.2011, 15:36 #22 od herec 63
Odpověděl herec 63 pro téma Zraz skutrov cz Prievidza
Pro AlesK-Mockrát děkuji za uklidění,už jsem měl úvahy že ani nepojedu.Z těch fotek to není tak patrné jak ty skútry vlastně vypadají ve skutečnosti.Takže ještě jednou-děkuji.Teď dále-já mám nejlepší trasu z Ostravy-Fr.Místek,Frýdlant n.O.,Bytča(Slovensko),Žilina,Rajec,Prievidza.Délka trasy 170km.Jestli někdo volí tuto trasu,ozvěte se.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
30.05.2011, 20:54 #23 od Uďa
Odpověděl Uďa pro téma Zraz skutrov cz Prievidza
Já jsem od Litovle a pokud pojedeš z Mohelnice, nebo přes Mohelnici, tak určitě pojedeš okolo mě! Takže můžem jet společně! Teda pokud budeš brát čezetu a né něco silnějšího, to bych tě asi brzdil! Jinak bych to nebral přes Hranice, ale raději přes Přerov, Uherské Hradiště atd. Tu cestu znám a je v pohodě! Odemě je to 212 Km. Kdo se k nám ještě přidá?

..........a osmého dne stvořila Bůh skútr.... ;)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
30.05.2011, 20:17 #24 od AlesK
Odpověděl AlesK pro téma Zraz skutrov cz Prievidza
Herec63: Prave takovych stroju si ja na srazu nejvic cenim a myslim, ze nejsem jediny. Neboj, je nas tam hodne, co maji skutra hlavne jako vozidlo :).

Uda: Ja pojedu asi urco pres Olomouc, i kdyz se mi zatracene nechce, protoze tu cestu nenavidim ... hlavne vedlejska vedle dalnice z Mohelnice do Olomouce a dal na Hranice. Mozna bych to vzal i nekudy severnejc, ale zase se mi nechce zbytecne najizdet km, i tak to mam nejakkych 340. Muzem dat sraz na vypadovce z Olomouce u toho mega hyper nevim co marketu.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.101 sekund

Vložit na stránky

Kontakty

Předseda Skútr klubu Čezeta:

Jitka Papežová
jitka@skutrklub.cz

Administrátor stránek:

Miroslav Gerža
admin@skutrklub.cz

Přihlášení

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account